Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

Web Tabanlı Özel Yazılım

Web Atölyesi olarak Brüksel bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Siz sadece düşleyin, sonrası bizim işimiz...

Firmaların hazır paket yazılımları birçok firma için doğru ve işlevsel bir sonuç vermemektedir. Bu durumda firmalar kendi yöntemlerini buluyor ve sağlıklı olmayan bu yöntemler ile ilerliyorlar. Web tabanlı özel yazılımlarda bizler firmaların ihtiyacı olduğu sistemi dinleyip sıfırdan bir sistem yazıyor ve bu sistemi onlara özel olarak kuruyoruz.

Firmalar kendi iç operasyonlarında kullandıkları bu sistemleri kendilerine özgü olduğundan dolayı çok daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşıyor ve kullanıyorlar. Sistem tüm altyapısı ve kurgusu sıfırdan yapıldığından dolayı ve hazır bir paket program olmadığından dolayı istediğimiz şekilde geliştirebiliyor ve güncelleyebiliyoruz. Yapı bu şekilde uzun yıllar boyunca firmalara hizmet sağlamaya ve kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Yazılım altyapısı projelere ne kadar fayda sağlayacak ise o dili seçiyor ve projeyi öyle geliştiriyoruz. Projenin analizini detaylı yapmak için öncelikle detaylı bir form dolduruyor ve firmalara sorular yöneltiyoruz. Daha sonra bu soruların cevapları ile bir iş planı çıkartıyor ve süre bazlı modüllerin ilerleme raporları firmalara sunuluyor. Onay ile birlikte ise süreç başlıyor. Bu sürecin içersinde firmalara bilgiler aktarılıyor ve firmalardan istenilen bilgileri yazılımda kullanıyoruz.

Çalışma yapısı ve sistemi sürekli geliştirilebilir ve herhangi bir tıkanıklığa mahal vermeden hazırlamaktayız ve bu hazırladığımız sistemler yayın hayatına başladıklarında sorunsuz bir şekilde güncelleniyor, geliştiriliyor ve değiştiriliyor. Böylelikle firmalar çok daha efektif bir yatırım sağlayabilmektedirler. Bu gelişimler süreç içersinde anlık ihtiyaç doğurmasa bile ilerleyen dönemde bu ihtiyaç doğabiliyor ve proje tesliminden sonra adam/saat mantığında ihtiyaçlar gideriliyor.

Firmalar ile aramızda uzun süren proje ilişkisi ve yazılımlarını desteklediğimiz bir bağ doğuyor.

Hizmet bölgelerimiz;

Brüksel web tabanlı yazılım Brüksel web tabanlı uygulama Brüksel web tabanlı program Brüksel web panel Brüksel özel yazılım Brüksel crm Brüksel crm yazılım Brüksel müşteri ilişkileri yönetimi
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul